Svatba v pivovaře

Hledáte-li to nejlepší místo pro Vaši oslavu nebo svatební hostinu, kde Vám splní všechna Vaše přání, tak jste zde správně.

Nebojte se nám svěřit vaši svatbu. Jedinečné prostředí snoubíme s kvalitní kuchyní a dokonalým servisem. Postaráme se o vás.

V sezóně 2023 máme volné termín. Neváhejte a kontaktujte nás co nejdříve! Termíny na sezónu 2023 se pomalu plní!

Proč si vybrat právě nás ?

 1. Vše na jednom místě
  Díky komplexnosti našeho areálu umíme uspořádat svatbu se vším všudy. Nemusíte přejíždět kvůli obřadu, ale vše uspořádat u nás.
 2. Různé koncepty svateb
  Malá komorní svatba se slavnostní tabulí v užším okruhu nebo raut s grilováním až pro 120 hostů. Obřad a hostina na letní zahrádce, nebo v restauraci – fantazii se meze nekladou.
 3. Kulinářský zážitek
  Přijeďte ochutnat dobroty z našeho menu a přesvědčte se, že děláme kvalitní kuchyni. Dejte nám důvěru při realizaci svatebního menu a nebudete litovat.
 4. Dostupnost z Prahy a okolí
  Dobré spojení z Prahy a okolí, pro případné zahraniční návštěvy i letiště téměř za rohem. S logistikou a ubytováním hostů jsme schopni pomoci a poradit.
 5. Individuální přístup
  Svatby dokážeme sami koordinovat, případně jsme k ruce svatební koordinátorce nebo tomu, kdo má svatbu na starost. Vše je o domluvě a té jsme otevřeni.

 

A kolik to bude stát?

Cena je častá otázka, na kterou nedokáže nikdo přesně odpovědět, protože vždy se jedná o individuální akci a záleží na vašich požadavcích a možnostech.

Kontaktujte nás a domluvíme si schůzku, kde s vámi rádi probereme vaše představy a konkrétněji nastíníme jak ceny, tak naše možnosti.

Jitka Eichlerová

Tel: 606 620 533
info@pivovarskydvur.cz

 

Místo, kde si řeknete své ANO

 

 

Obliba svateb mimo obřadní síně rok od roku roste. Řekněte si své ano u našeho rybníčku od vrbou.

Svatební hostina

 

Většinou se svatba pořádá po celý den a protáhne se do pozdních večerních hodin. Proto kromě hlavního chodu – obědu – se musí počítat i s večerním občerstvením. Nezapomeňte tedy vybrat nejen svatební menu, ale také večerní raut. Svatební hostina se pořádá v poledních hodinách, ihned po obřadu a focení. Většinou se skládá z několika chodů a je zakončený krájením dortu. Při zábavné části ve večerních hodinách je nutné připravit také občerstvení, které je místo večeře. Můžete je uspořádat jako raut, podávání guláše nebo večerní grilování.

Zábava pro dospělé

Zábava na svatbě je důležitou součástí oslav vašeho velkého dne. Rozhodně nelze podcenit, protože může mnohdy rozhodovat o celkové atmosféře na vaší veselce. Máte už jasno, jakou zábavou a programem oživíte svoji svatbu? Samozřejmě kromě dobrého jídla a pití je důležitý i doprovodný program, který zajistí, aby se Vaši hosté během svatebního dne nenudili, a naopak se dobře zabavili.

Pomůžeme vám zajistit:

 • Živá kapela
 • Svatební kvíz
 • DJ
 • Mobilní kasino a ruleta
 • Karaoke
 • Foto koutek
Jak na svatbě zabavit děti

Svatba je radostná událost. Oslava lásky a života. Ale není to jen spojení dvou lidí. Je to propojení celých rodin a všech přátel. A do rodiny patří samozřejmě i plno dětí.

Někdy trvá delší dobu, než se svatební radovánky opravdu rozjedou. Předchází jim mnoho povinností, jako třeba krájení dortu nebo focení novomanželů. Děti se tak mohou začít velmi lehce nudit a udržet je v klidu bývá nadlidský výkon. Jenže jak udělat, aby se na takové svatební párty mladší členové rodiny nenudily?

Vybrali jsme pro vás pár nápadů, jak zabavit malé ratolesti a užít si tak společně celé svatební veselí:

 • Dětský koutek s malováním
 • Skákací hrad
 • Virtuální realita

 

 

Více fotek naleznete v naší GALERII.