Svatby, oslavy

Hledáte-li to nejlepší místo pro Vaši oslavu nebo svatební hostinu, kde Vám splní všechna Vaše přání, tak jste zde správně. Zajistíme Vám hostiny pro různé oslavy, promoce, narozeninové párty, rozlučku se svobodou nebo svatební hostiny. Naši skvělí kuchaři, provozní s přehledem o všem na place, hbité servírky a číšníci zajistí hladký a bezproblémový průběh Vaší oslavy a Vy se tak nebudete muset o nic starat ani se s ničím trápit a budete moci nerušeně slavit třeba až do rána. Za dobu naší existence jsme pohostili tolik oslav narozenin, rozluček se svobodou, svatebních hostin a pohřbů, že se to nedá ani spočítat. Nějvětší odměnou pro nás je, když jsou hosté spokojení, znovu se vrací a doporučují nás dále. Můžeme zajistit výzdobu v jakékoliv barvě a finančně se přizpůsobit Vašim možnostem.

 V případě Vašeho zájmu Vám můžeme na oslavu zajistit:

  • Svatební dorty, minidezerty a koláčky
  • Kapelu nebo DJ pro svatební oslavu
  • Můžeme domluvit i fotografa, který profesionálně zachytí nejlepší okamžiky z Vaší oslavy.

SVATEBNÍ HOSTINA

Zajistíme Vám takovou svatební hostinu s hladkým průběhem a následnou oslavou až do pozdních či ranních hodin, že na ní budete dlouho vzpomínat. Všichni Vaši příbuzní Vám jí budou závidět a obdivovat.

shutterstock_120012385
shutterstock_390074245

ROZLUČKA SE SVOBODOU

U nás můžete pořádat pánské rozlučky se svobodou ale i dámské rozlučky. Mimochodem rozlučka se svobodou pro nevěstu bývá větší odvaz. Pár nápadů na téma Rozlučka pro nevěstu, které vás mohou inspirovat.

NAROZENINY A PROMOCE

Oslava promoce, či narozenin ať už svých, či Vašich známých nebo příbuzných v příjemném prostředí a bez starostí. Oslava narozenin se nejlépe dělá v podvečer protože v noci můžeme odpálit i ohňostroj.

shutterstock_287862545