Firemní akce

Pro Vaše firemní akce připravíme speciální nabídku oslav na přání. Můžeme se domluvit i na individuálních finančních požadavcích s přihlédnutím k možnostem Vašeho firemního rozpočtu. Je možno si rezervovat část naší restaurace pro menší skupiny – 40 míst, případně pro větší akce si pronajmout celou restauraci, to je dalších 40 míst navíc. Celkový počet míst k sezení je tak 80.

V letní sezóně a za příznivého počasí se dá využít i posezení na zahrádce – venkovní terase, kde je k dispozici 50 míst. Potřebujete-li raut, který probíhá ve stoje, je celková kapacita restaurace až 100 osob. K jídlu Vám můžeme kromě jiného připravit speciality naší restaurace z tradiční české kuchyně – pečená vepřová žebra či pečené vepřové koleno.

Dále Vám nabízíme výhodné balíčky pro konání různých seminářů, firemních schůzek či školení, firemní večírky, vánoční večírky, výročí, oslavy, teambuildingové obědy pracovní večeře aj.

Prohlédněte si naší galerii

Výhodné balíčky mohou zahrnovat:

  • pronájem místnosti
  • občerstvení formou servírovaného menu nebo rautů, coffee break

Další výhody:

  • Parkování zdarma přímo u restaurace
  • Venkovní letní zahrádka
  • Možnost živé kapely

Firemní akce - rady a tipy na oslavy

shutterstock_339813524

VÁNOČNÍ VEČÍRKY

Konec roku to nejsou jen uzávěrky, bilancování, ale i loučení se starým rokem a další předsevzetí. Udělejte si Vánoční večírek a oslavte firemní vánoce u nás, předejte si vzájemně dárky a pořádně si to užijte bez rodičů a dětí na vánoční oslavě, na kterou budete v práci vzpomínat.

shutterstock_110647259

Team building

Posezení spolupracovníků spojené se zážitky a poklábosením bez dohledu nebo dozoru šéfa, s grilováním, pivem a vínem. Kolegové si pokecají mimo kancelář a jejich rozhovor i zážitky přesáhnou běžnou pracovní konverzaci. Stmelení kolektivu je snem řady pracovníků.

shutterstock_314041658

FIREMNÍ OSLAVY

U nás je to správné prostředí pro firemní oslavy všeho druhu. Napadlo Vás spojit pracovní školení ve dne s večerní oslavou? V zimě v restauraci v létě na zahrádce. Oslavte u nás pracovní úspěchy nebo raději na práci úplně zapomeňte a oddejte se nevázané firemní zábavě.