Akce pro děti

Máme rádi děti, jsme restaurace s dětským koutkem a tak pro ně pořádáme zábavné akce a hry, kde mohou zažívat různá dobrodružství, zatím co Vy se můžete v klidu najíst a strávit příjemné chvíle volna bez dětí s pocitem, že jsou v bezpečí a že je o ně dobře postaráno. K jídlu Vám můžeme Vám ugrilovat sele, uzenou kýtu, nebo si můžete dát něco z naší udírny – bůček, klobásy, uzené maso…

Pořádáme víkendy zaměřené na dětské akce a tak na zahrádce máme vybavený dětský koutek, kde nechybí ani dva skákací hrady, překážková dráha, fotbalové branky, kriket, badminton, líný tenis, basketbalový koš a míče. Pro ty nejmenší máme stan, dřevěný domeček a pískoviště s kyblíčky a bábovičkami.

IMG_3552u

Dětský koutek

Hrát si v našem dětském koutku na zahrádce je sen každého dítěte. K dispozici v něm mají dětský nábytek, omalovánky, pastelky, stavebnice, stolní hry, autíčka, panenky a další hračky pro děti, se kterými si mohou hrát a zabavit se. Pořádáme akce jako Malování na obličej a speciálním zážitkem je Pohádka hrou, kdy živá Pohádková babička vypráví dětem pohádky. Ty, převlečené v kostýmech pohádkových postav, se tak plně ponoří do děje a odnesou si krásné zážitky, o kterých Vám budou vyprávět ještě celé dny.

Zahrada s rybníčkem

Oplocený rybníček na zahrádce je velké lákadlo pro všechny děti. Kousek od něj se mohou zbavit přebytečné energie ve skákacím hradu, nebo při jiných sportech jako fotbal, kriket, basketbal nebo vybíjená. Nejmenší děti se zabaví v dřevěném domečku s omalovánkami, panenkami a stavebnicemi nebo na pískovišti s kyblíčky a bábovičkami.

img00004 zahr 2013
shutterstock_120197584

Narozeniny

Ušetřete si zbytečné starosti s pořádáním narozeninových oslav pro Vaše dítě. Zajistíme pro Vás narozeninovou párty, která bude pro malého oslavence skutečný zážitek. Podle Vašeho přání zajistíme jak výzdobu a občerstvení s dortem tak i zábavný program, jako je malování na obličej, bublinková diskotéka s tancem nebo další zábavné pořady.

shutterstock_213838675

Tématické párty

Jeden z největších zážitků jak pro dítě, tak i pro přihlížející rodiče je skutečná show, která je v režii profesionálů na dětskou zábavu. Probíhá v kostýmech například na téma Pirátů z Karibiku či jiných pohádkových nebo filmových postav a děti jsou v ní aktivně zapojené do děje, který si tak skutečně užijí.

shutterstock_287862545

Dorty

Na každé oslavě narozenin nesmí chybět pořádný dort ! Na přání Vám zajistíme dort dle Vašeho přání ! Prohlédněte si naši galerii. Dortíky, které vyrábíme jsou bez přidaných dochucovacích prostředků, ztužovačů....
Protože, když už mlsat tak jen z kvalitních surovin. Vymazlené dortíky je možné vyzvednout v Rudné u Prahy.