O nás

Pivovarský dvůr – Chýně u Prahy

Přijďte si posedět do příjemného prostředí našeho Pivovarského domu v obci Chýně, který provozujeme již od roku 1992. Náš pivovar spolu s restaurací má bohatou historii a nachází se na místě bývalých hospodářských budov zdejšího kláštera.

Zákazníci k nám chodí nejen na pověstné dobré pivo. To zde vyrábíme z tradičních surovin (sladu, chmelu a vody). Fungujeme samozřejmě i jako restaurace. Ochutnat zde můžete speciality české kuchyně a nabízíme též polední menu, které potěší svou lidovou cenou a širokým výběrem z mnoha jídel.

Nabídka piva vlastní výroby

V našem pivovaru vaříme pouze kvasnicové nefiltrované svrchně nebo spodně kvašené pivo. Vybrat si u nás můžete hned ze třech druhů. Nabízíme český světlý ležák, což je klasické kvasnicové světlé pivo českého typu, vyrobené ze žateckého chmele již od roku 1998. Druhou možností je pšeničné pivo (svrchně kvašené), které je součástí našeho nápojového lístku od roku 2007. Nakonec nabízíme také svrchně kvašená piva anglosaského typu a ta v našem menu naleznete od roku 2011. Jedná se o piva typu ale, stout, ipa, pale ale.

Výtečné speciality české kuchyně

V našem jídelníčku si vybere opravdu každý i náročný strávník. Ochutnejte například pečené koleno na pivu, pečená žebírka, vynikající steaky, tatarský biftek – tatarák z pravé svíčkové a další lahůdky tradiční české kuchyně. Několikrát do roka navíc pořádáme hody, během nichž naši kuchaři připravují nejrůznější specialisty. Ať už jde o staročeské hody, myslivecké hody, kachní nebo husí hostiny, každý si u nás vybere a nají se do sytosti. Naši hosté se rádi opakovaně vracejí a doporučují nás svým známým. Samozřejmostí je i živá hudba nebo obsluha v dobových kostýmech.

Pořádání svateb, oslav, rautů a další společenských akcí

Pivovarský dům není pouze obyčejná restaurace. Otevřeli jsme ho především proto, abychom nabídli občerstvení cyklistům, kteří projíždějí po okolních cyklotrasách. Rádi si u nás však posedí lidé různých zájmů a všech věkových kategorií. Naše restaurace s dětským koutkem potěší také rodiny s dětmi, hledající příjemné místo na víkendový oběd. Vašim dětem navíc zajistíme spoustu zábavy, takže se u nás v restauraci nebudou nudit a vy si budete moci užít chvilky odpočinku v klidném prostředí pivovaru.

Využijte našich služeb také v oblasti pořádání svateb, oslav, večírků, firemních akcí, rautů a mnoha dalších společenských akcí. V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte a domluvíme se na rezervaci určitého počtu míst nebo i celých prostor. Naše restaurace disponuje značným množstvím stolů, u kterých rádi usadíme vaše hosty.

Pivovarský dům je též ideálním místem pro dětské oslavy, na nichž nechybí skákací hrad, bublinková diskotéka nebo třeba návštěva pohádkové babičky. U nás v restauraci tedy zprostředkujeme vám samotným i vašim dětem opravdu nevšední zážitky.

PŘÍJEMNÉ PROSTŘEDÍ PRO DOSPĚLÉ I DĚTI

S návštěvou neváhejte. Naleznete nás nedaleko Prahy v obci Chýně. Můžete k nám zajet nejen na kole, ale i autem nebo jakýmkoliv jiným dopravním prostředkem. Hostům nabízíme perfektní občerstvení, vynikající pivo a pohodové prostředí. Vše samozřejmě za příznivé ceny. Platit zde můžete hotově v českých korunách nebo v eurech. Přijímáme také platební karty.

Příjemné prostředí pro dospělé i děti

S návštěvou neváhejte. Naleznete nás nedaleko Prahy v obci Chýně. Můžete k nám zajet nejen na kole, ale i autem nebo jakýmkoliv jiným dopravním prostředkem. Hostům nabízíme perfektní občerstvení, vynikající pivo a pohodové prostředí. Vše samozřejmě za příznivé ceny. Platit zde můžete hotově v českých korunách nebo v eurech. Přijímáme také platební karty.