Pivo z Českého Švýcarska – Falkenštejn

Stálí hosté si možná vybavují, že se pivo vařilo dříve přímo u nás. Bylo tomu tak do roku 2018. Od roku 2019 spolupracujeme s pivovarem Falkenštejn.

RESPEKT K TRADICI A VÝROBNÍM POSTUPŮM

Pivovar Falkenštejn je spojen se symboly jedinečné skalní pískovcové krajiny Českosaského Švýcarska – skalním hrádkem Falkenštejn u Jetřichovic a mohutným pískovcovým masivem Falkenstein u Bad Schandau. Právě s respektem k tradici a čistotě postupů vyrábí poctivé pivo bez dodatečných úprav z Českého Švýcarska.

K ochutnání si můžete vybrat z naší stále nabídky. Tato nabídka je doplňována speciály.

VYCHUTNEJTE SI POCTIVÉ PIVO

Světlý ležák 11°

Světlý ležák Falkenštejn je spodně kvašené pivo českého typu uvařené tradiční technologií ze dvou druhů sladu, chmelené odrůdami Harmonie a Žatecký poloraný červeňák. Vyznačuje se zlatavou barvou, čistou vůní a plnou chutí. Pivo je nefiltrované a nepasterované.

Obsah alkoholu
5%
Barva
15 – 20 EBC
Hořkost
33 IBU

 

 

Stodolecký lišák 11°

Polotmavý ležák 11° je spodně kvašené pivo, uvařené tradiční technologií za použití pěti druhů sladu, českého chmele, vody a pivovarských kvasnic. Dobře vyvážené pivo s příjemnou hořkostí, karamelovými tóny a svěží vůní. Pivo je nepasterované a nefiltrované.

Obsah alkoholu
5%
Barva
25 EBC
Hořkost
35 IBU

 

 

 

Polotmavý ležák Ostroff 12°

Polotmavý ležák Ostroff je spodně kvašené pivo českého typu uvařené tradiční technologií z pěti druhů sladu, chmelené odrůdami Sládek a Žatecký poloraný červeňák. Pivo jantarové barvy, které osloví vyvážeností karamelových tónů a jemné hořkosti. Pivo je nefiltrované a nepasterované.

Obsah alkoholu
5%
Barva
30 EBC
Hořkost
35 IBU

 

 

 

Tmavý speciál 14°

Tmavé speciální pivo Falkenštejn je spodně kvašené pivo uvařené tradiční technologií z pěti druhů sladu, chmelené odrůdami Premiant, Sládek a Žatecký poloraný červeňák. Vyniká dobrým sladěním typické chuti po kávě a chmelové hořkosti. Pivo je nefiltrované a nepasterované.

Obsah alkoholu
6%
Barva
70 EBC
Hořkost
30 IBU

Všechna nabízená piva podle aktuální nabídky je možné ochutnat přímo u nás. Pivo si můžete objednat i sebou. Rádi Vám připravíme lahve nebo sudy.

Objednávky přijímáme na telefonním čísle 606 620 533.

 

 

Piva z Českého Švýcarska

svetly

Světlý ležák 11

polotmavy

Polotmavý ležák 12

tmavy

Tmavý speciál 14

Pivo dle aktuální nabídky

cepujeme
FS_CARODEJNICE_2018_NAHLED

Speciál dle aktuální nabídky