Otevírací doba

Otevřeno denně od 11:00 do 22:00 a dle dohody.
Od 1.1.2017 je restaurace nekuřácká.

Adresa

PIVOVARSKÝ DVŮR CHÝNĚ s.r.o.
Hlavní 525
253 03 Chýně
IČO: 07187785
DIČ : CZ07187785

Kontakty

Telefon
(+420) 724 878 700 (rezervace)

Kontaktní osoba
Jitka Eichlerová
Rauty, oslavy a rezervace od 15 osob
(+420) 606 620 533

Email
info@pivovarskydvur.cz

UPOZORNĚNÍ !
Na četná upozornění, dotazy a zprávy ohledně naší provozovny jsme nuceni reagovat – PIVOVARSKÝ DVŮR CHÝNĚ – NENÍ součástí  žádný (vedlejší) obchod, pivnice, krčma, penzion a jiné.

V této době jsou platné pouze tyto stránky:
www.pivovarskydvur.cz
www.facebook.com/pivovarchyne
www.instagram.com/pivovarskydvur

Pokud by se něco změnilo tak to dáme vědět na těchto stránkách. Děkujeme za pochopení.

 

SDĚLENÍ RESTAURACE PIVOVARSKÝ DVŮR CHÝNĚ

Vážení hosté, přátelé

Ke dni 1.12.2018 dojde z důvodu nutné rekonstrukce technologie na výrobu piva a přilehlých prostor k dočasně odstávce výroby piva v našem minipivovaru.

Provoz restaurace tato odstávka nijak neomezí.

Spotřebu se budeme snažit pokrýt k Vaši spokojenosti osvědčenou značkou Pilsner Urquell a nabídkou malých pivovarů. Doufáme, že i přes personální změny, Vám po dokončení rekonstrukce opět nabídneme naše pivo v ještě vyšší kvalitě.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu.

Za Restauraci Pivovarský Dvůr Chýně

Jitka Eichlerová

 

Přijímáme platební karty, stravenky Ticket RestaurantChéque Déjeuner a Naše stravenka.

Virtuální prohlídka restaurace.

Kontaktní formulář

Souhlasíte se zpracováním vámi zadaných osobních údajů, a to zejména s údaji jméno a příjmení, e-mail a telefonní číslo, které jste poskytli v tomto formuláři, abychom vás mohli zpětně kontaktovat za účelem odpovědi. Vámi sdílené osobní údaje budeme náležitě chránit před únikem a nepředáme je dalšímu příjemci bez vašeho výslovného souhlasu. Vámi udělený souhlas je platný do doby vašeho odvolání, přičemž maximální délka uděleného souhlasu je 1 rok od posledního kontaktu s vámi. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat bez dopadu na vaše práva a svobody, také můžete požádat o výmaz osobních údajů kdykoliv v čase nebo o upřesnění či změnu vámi zadaných osobních údajů. Vámi udělený souhlas však nelze odvolat stejnou cestou jako byl získán z důvodu technologických omezení, a proto se můžete s odvoláním souhlasu kdykoliv v čase obrátit na e-mailovou adresu info@pivovarskydvur.cz a my pro vás zajistíme jeho bezplatné odvolání.