Restaurace s českou kuchyní v Praze čeká právě na vás

Restaurace s českou kuchyní v Praze čeká právě na vás
Patříte mezi vděčné strávníky, kterým chutnají především osvědčená česká jídla? Milujete pokrmy, které znáte buď z dětství či vám je připravuje vaše drahá polovička den co den či alespoň o víkendu? Pokud ano, je pro vás naše restaurace Pivovarský Dvůr s českou kuchyní v Praze rozhodně tou správnou zastávkou na vašich cestách. Příjemné posezení, výtečné jídlo a především chutné domácí svrchně či spodně kvašené nefiltrované pivo, které pohladí po výtečném obědě či večeři rozhodně každého na jazyku. Naše české pivo vyráběné ze žateckého chmele vám společně s kuchyní, která má tradici již 27 let, rozhodně přijde vhod.
Typická česká jídla mnohdy i v jiném kabátě
Mezi naše gastronomické speciality patří především typická česká jídla, která u nás mnohdy ochutnáte i v naprosto novém kabátě, který vás mile překvapí. Potrpíme si na domácí pokrmy, tudíž u nás žádnou Itálii rozhodně nečekejte. Zejména díky výtečným pokrmům máme stále plno a o dobré strávníky nemáme nouzi. Své hosty umíme kromě klasických obědů, hotovek či večeří takzvaně utáhnout i na myslivecké, kachní, staročeské či husí hostiny. Tyto akce se u nás těší velkému zájmu a pivo zde teče proudem. Pokud tedy máte chuť zažít gastronomický zážitek i vy, vydejte se do naší restaurace, co nejdříve.
České speciality hosty baví
Dalo by se říci, že naše české speciality naše hosty doslova baví. Koleno na pivu či pečená žebírka jsou u našich hostů na denním pořádku. A pokud k této rozkoši, která potěší vaše chuťové pohárky, přidáme ještě dobrou hudbu, zábavu a pití, vznikne opravdu smrtelná kombinace luxusního zážitku, který si můžete vychutnat ve společnosti vašich blízkých. Díky gejzíru neotřelých chutí se k nám hosté velmi často vrací a nebojí se u nás strávit příjemné chvíle ani u oslav všeho druhu. Jelikož se společenským akcím rozhodně nebráníme, pořádají se u nás takřka každý týden, stačí se jen včas objednat a vyrazit si užít gastronomické hody.