Raut jak se sluší a patří

Chystáte se uspořádat firemní večírek pro vaše zaměstnance? Motivace zaměstnanců je velmi důležitá, proto jim uspořádejte velkolepý raut, který se sluší a patří. Na pořadu večera je tradiční česká kuchyně, kterou miluje snad každý. V našem Pivovarském dvoře si můžete užít jak firemní rauty, tak i firemní oslavy. Na základě vašeho firemního rozpočtu vám sestavíme oslavu dle vašeho přání.

Raut podle vašich představ

Firemní akce stmelují kolektiv a odbourávají stres. Pokud chcete svým zaměstnancům a kolegům připravit nezapomenutelný raut, jehož cílem je alespoň na jeden večer zapomenout na práci a užívat si chvíle se svými kolegy, vsaďte na osvědčenou klasiku a uspořádejte jim firemní akci právě v našem Pivovarském dvoře. Nabídneme vám výborné pivo z vlastního pivovaru, skvělé jídlo z české kuchyně, kterým je pro inspiraci například vepřové koleno nebo pečená vepřová žebra. Dámám nabídneme skvělé víno z Moravy a dokonce i z Itálie. V letních měsících si také naplno můžete užívat na naší letní zahrádce. Pokud budete chtít zpestřit atmosféru také kvalitní hudbou, máme v záloze také živou country kapelu, která vás bude bavit. Občerstvení vám nabídneme v podobě coffe breaků nebo rautů. Pokud se rozhodnete pro raut ve stoje, náš Pivovarský dům vám nabídne kapacitu až 100 osob. Firmám také poskytujeme výhodné firemní balíčky, díky kterým si u nás můžete uspořádat například seminář, školení či velmi oblíbený vánoční večírek. Co se týče parkování, tak to se nachází přímo u restaurace.

Firemní oslavy se vším všudy

Povýšili vás v práci? Chcete se o tento kariérní postup podělit s ostatními? Nebo chcete spojit pracovní školení či seminář s velkolepou večerní oslavou? A co takhle na práci zapomenout úplně a nechat se unášet atmosférou firemní akce? Firemní oslavy se v žádném případě nemohou obejít bez kvalitního jídla a pití, které v našem Pivovarském dvoře jako když najdete. Pro velké akce, lze pronajmout naprosto celou restauraci. K sezení tak získáte krásných 80 míst. Zažijte nezapomenutelnou firemní oslavu, o které se budete se svými kolegy ještě velmi dlouhou dobu bavit.