Pivovarský dvůr Chýně umí vždy něčím překvapit

Marně doma přemýšlíte, co s načatým sobotním odpolednem, když je manžel v práci a vám na krku visí vaše děti? V tom případě je můžete vzít s sebou do nově otevřeného kiosku s dětským hřištěm, který dělá již od letošního dubna radost všem maminkám malých dětí. Dát si v klidu kávu, popovídat si s kamarádkami a přitom vpustit své děti na zahrádku, kde je čeká spousta zábavy, tak takto podobně může právě vaše kupříkladu sobotní odpoledne vypadat. Pokud vyrazíte s dětmi v neděli, rovněž nebudete zklamaní, jelikož na vaše ratolesti bude čekat Myška Eliška, která jim představí svou divadelní a výtvarnou show, která bude vaše dítka rozhodně bavit. Na letní zahrádce si kupříkladu budou moci barvit keramická zvířátka či shlédnout divadelní představení.

Myslíme i na tatínky či cyklisty
Ani tatínkové nepřijdou při své návštěvě Pivovarského dvora v niveč. Na ně tu totiž bude čekat milé překvapení v podobě úžasných klobásek, výborného piva či při ukončení letní sezóny úžasná akce s názvem Burger Mejdan a soutěž, která spočívá v pojídání burgerů na čas, vypití piva či panáka brčkem a spoustu dalšího. K tomu všemu hraje ta správná hudba pro chlapy v podobě rocku. Pokud patříte mezi vášnivé cyklisty, rovněž se u nás můžete zastavit například na burgeru, klobásce či jiné pochoutce kupříkladu z udírny. Takovéto osvěžení na svých cestách rozhodně oceníte, není tomu tak?

Naplánujte si zde oslavu narozenin či firemní akci?
Co byste řekli na to, kdybyste si v rámci firemní akce mohli ugrilovat například sele či vepřovou kýtu? Zní vám tato slova v uších jako rajská hudba? Tak v tom případě si zde uspořádejte jednu z vašich firemních akcí či oslav narozenin. Narozeniny zde mohou oslavit jak dospělí, tak i děti.

Podzimní sezóna začíná!
Letní sezóna je sice u konce a my se tak budeme muset rozloučit s prosluněnými dny, kterých bylo letos opravdu velké množství. Zoufat ale rozhodně nemusíte, jelikož začíná podzimní sezóna, která vám u nás může nabídnout například velmi oblíbené Steakové dny, vepřové hody a také rozmanité firemní akce, které jsou v tomto období velmi žádané. Zastavte se u nás a okuste tu pravou podzimní pohodu na vlastní kůži.