Ochutnejte speciality z české kuchyně

Svíčková omáčka, pečené vepřové koleno nebo uzená krkovička s bramborovým knedlíkem – to jsou speciality české kuchyně, které by vám rozhodně neměli uniknout. I když si tato jídla určitě čas od času připravíte doma, tak v kvalitní restauraci z nich máte mnohem větší požitek. Jestliže přemýšlíte, jakou restauraci či hospůdku za tímto účelem navštívit, tak vám doporučujeme zavítat do Pivovarského domu Chýně, kde můžete ochutnat tyto i mnohé další specialisty z Čech i ze zahraničí.

Pivovarský dům Chýně u Prahy – to není jen kvalitní pivo

Pivovarský dům v obci Chýně má dlouhou historii, která sahá až do roku 1992. Jedná se o pivovar, doplněný restaurací a nacházející se v bývalých hospodářských budovách kláštera. Můžete zde ochutnat výborné pivo, které se vyrábí z kvalitního sladu a chmele, nebo sem zavítat na speciality české kuchyně. Nejedná se o žádnou krátkodobou nabídku, jelikož si na nich pochutnáte v průběhu celého roku. Rozhodně potěší všechny náročné strávníky.

Pivovarský dům je restaurací, v níž se můžete stavit cestou do Prahy, nebo pokud vyrazíte na výlet do blízkého okolí. Můžete zde posedět se svou rodinou i s přáteli, a pokud se vám zde hodně zalíbí, tak lze pivovarský dům využít také pro pořádání svatby, oslavy, rautu nebo jiné společenské akce. Je zde velmi příjemné prostředí, které si zamilují dospělí i děti.

Občerstvení i ubytování

Na našich webových stránkách máte k dispozici více informací o službách, které zde nabízíme. Naleznete tu jídelní lístek a také informace o možnosti ubytování. Nabídka zahrnuje dvoulůžkové pokoje za velmi příznivou cenu. Chýně je tak i skvělým východiskem pro vaše výlety po Středních Čechách.