Firemní akce ve velkém stylu

Firemní akce ve velkém stylu

Plánujete firemní akci pro vaše zaměstnance? Chcete svým zaměstnancům dát najevo, že si jich vážíte a patřičně je za to odměnit? V tom případě jsou pro vás naše prostory Pivovarského dvora Chýně určené nejen pro firemní akce, jako dělané. Pro vás a vaše zaměstnance zde připravíme akci dle vašich požadavků. Rádi se při realizaci firemní akce s vámi dohodneme na individuálních finančních požadavcích, které nikterak nezatíží váš firemní rozpočet. Pro vaši akci si můžete rezervovat část naší restaurace, která je určena menším skupinám, čítající 40 míst, anebo si můžete pronajmout rovnou celou restauraci, která vám nabídne dalších 40 míst navíc. Tím pádem získáte opravdu velkolepé prostory, pro ještě velkolepější firemní akci.

Firemní akce pro stmelení pracovního kolektivu

Firemní akce se pořádají zejména za účelem stmelení a prohloubení pracovních vztahů, mezi jednotlivými zaměstnanci. Vedení firem pořádá tyto akce rovněž proto, aby dalo najevo svým podřízením, že si jich neodkladně váží a s jejich prací je spokojeno. Mezi velmi oblíbené firemní akce pak patří vánoční večírky či teambuildingové obědy nebo večeře. Hosté si na těchto akcích velmi často rádi pochutnávají na našem dobrém pivu z našeho vlastního pivovaru či na vínech z Moravy nebo Itálie. Rovněž oceníte i velmi chutné pokrmy, které jsou doménou našich kvalitních kuchařů, kteří velmi rádi vaří tradiční pokrmy z Čech. Svíčková na smetaně či Pivovarský guláš patří k jejich výrazným přednostem.

Letní sezóna přeje venkovnímu posezení

Pokud se v letních měsících vydaří počasí, je u nás rovněž možné posezení na venkovní terase. K dispozici zde máme 50 volných míst. I zde si můžete dopřávat specialit naší kuchyně a objednat si tak pečená vepřová žebra nebo pečené vepřové koleno. Venku vám rozhodně nebude chybět ani kapela, kterou je možné k firemní akci též objednat.