Česká kuchyně u nás je pro každého

Pivovarský dvůr Chýně

Přijďte ochutnat speciality české kuchyně do naší restaurace s minipivovarem v Chýni, která nabízí nejen bezkonkurenční česká jídla, ale také vynikající čepované pivo vlastní výroby. Máme dvacetiletou tradici a kromě provozování restaurace se věnujeme také pořádání svateb, oslav, firemních akcí nebo večírků. Všechny pokrmy pro vás připravujeme z pečlivě vybíraných surovin a vy tak máte jistotu, že vám u nás bude opravdu chutnat.

Česká kuchyně u nás je pro každého

Naše restaurace je otevřena každému. Ať už máte cestu kolem nebo plánujete výlet do okolí Prahy, navštivte nás a naobědvejte se v příjemném prostředí. Podívejte se do našeho jídelníčku na speciality z české kuchyně, které aktuálně nabízíme. Najdete mezi nimi pokrmy jako svíčková na smetaně, pečená vepřová plec nebo pivovarský guláš. Nechcete se doma vařit s českými jídly, která jsou náročná na přípravu? Zajděte si k nám na tradiční českou kuchyni. Zaručujeme, že nebudete zklamaní a pochutnáte si jako na obědě u babičky.

 

Ne každý je milovníkem českých specialit. Jestliže dáváte přednost lehčím pokrmům, najdete v našem menu též osvědčená jídla připravená z kuřecího nebo krůtího masa, ryby nebo i bezmasé pokrmy. Kromě hlavních jídel vaříme také polévky a připravujeme teplé a studené předkrmy či dezerty. U nás si tak můžete dát oběd či večeři o několika chodech a tu samozřejmě doplnit džbánkem lahodného piva z našeho pivovaru.

 

Akce pro přátele, rodiny i firemní klientelu

Naše restaurace Pivovarský dvůr se specializuje také na pořádání akcí pro širokou veřejnost. Restauraci si můžete zamluvit na svatební hostinu, na narozeninovou party nebo i na firemní školení. Zajistíme pohoštění i kompletní obsluhu, takže vaše akce bude mít bezproblémový průběh. Postaráme se také o výzdobu, hudební doprovod či o fotografa. V Pivovarském dvoře zajišťujeme rovněž ubytování ve dvoulůžkových pokojích.